+90 212 698 96 02
Tevfik Bey, Yel Değirmeni Cd. No:31, 34295 Küçükçekmece/İstanbul
Pazartesi-Cumartesi
Profesyonel Güvenlik Hizmetleri
Batı Savunma ve Koruma

Site/Konut Güvenlik Çözümleri

Konutunuzda sevdiklerinizle huzurlu ve keyifli bir ortam yaratmak ve dışarıya adım attığınızda gözünüzün arkada kalmaması için uzun yıllardır hizmet veren Batı Savunma ile üstünlük her zaman sizde olacaktır.
360° Güvenlik Çözümlerimizle sitenizi/konutlarınızı daha güvenli ve daha akıllı duruma getiriyoruz.
 
  • Kamera Sistemleri
  • Alarm Sistemleri
  • Araç/Yaya Geçiş Kontrol ve Takip Sistemleri
  • Bariyer Sistemleri
 
Konusunda uzman ve tecrübeli kadrolarımız, sürekli kendisini yenileyen eğitimlerimiz ve gelişmiş güvenlik çözümlerimiz ile olası tehditlere karşı tam koruma sağlıyoruz.
Şubelerimiz
Size en iyi güvenlik hizmeti Türkiye genelinde çağrı merkezimiz sayesinde, profesyonel ekibimizden destek talep Edebilirsiniz
Güvenlik Danışmanlığı Çözümleri
Güvenlik Danışmanlığı Çözümleri
Batı Savunma ve Koruma olarak 25 yıllık tecrübe ve sürekli kendisini yenileyen yapımız ile kurumların özel ihtiyaçlarına uygun güvenlik hizmetleri sağlayarak güvenli bir ortam oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.
Batı Savunma, güvenli bir ortamda çalışmanız için güvenlik tehditlerini ve risklerini belirlemek amacıyla hazırladığı metodoloji kapsamında güvenlik değerlendirmesi ve risk analizleri yapar, süreç yönetimi ve hafifletme stratejilerini ortaya koyar ve gerekli tüm güvenlik çözümlerini Güvenlik Sisteminde Çok Disiplinli Yaklaşımı ile güvenlik danışmanlığı kapsamında 360 derece güvenlik çözümlerimizi içeren öneriler sunar.
Batı Savunma özel güvenlik hizmetleri danışmanlığı, Uluslararası ISO 28000, CTPAT, TAPA, AEO ve Ticaret ve Gümrük Bakanlığı kontrolündeki YYS sistemi konusunda uluslararası güvenlik danışmanlığı hizmeti, denetlemeler (kendi bünyesi ve diğer), eğitimler (yüz yüze e-eğitim ve Webinar), MMPI ve kişilik envanter testleri, plan ve prosedürler gibi güvenliğiniz için danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Vizyon
Batı Güvenlik kendisine vizyon olarak, kurulduğu günden bu yana insanlarda güven bilincini oluşturmak ve bu vesileyle de alanında en güvenilir, en hızlı ve en çok tercih edilen güvenlik şirketi olmayı belirlemiştir

KURUMSAL

Batı Güvenlik profesyonel kadrosunu oluşturup, güvenlik sektörünün en büyük değil en iyi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin yaşam ve alanlarınızın güvenlik risk analizlerinizi yaparak, uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturarak sizlere yönlendirme, danışmalık ve denetim hizmetlerini sunmaktadır.

Batı Güvenlik Grubu olarak, profesyonel yönetim kadromuz ve eğitimli güvenlik personellerimiz ile 5188 sayılı yasaya uygun ISO 9001-2000 Standartlarında sizleri huzurlu ve güvenli bir ortamda olmanızı sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

ETKİN GÜVENLİK EĞİTİMİ

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’a göre, özel güvenlik görevlisi olmak için alınması gereken silahlı ve silahsız kurslar ile meslekte beş yılını dolduranların almaları zorunlu kılınan yenileme eğitimleri, özel güvenlik eğitim kurumları tarafından verilmektedir.

212 698 96 01
0553 659 23 24
Küçükçekmece /İstanbul
Bizi Takip Edin
 
 
Hızlı Bağlantılar
 
 
 
+90 212 698 96 02
Tevfik Bey, Yel Değirmeni Cd. No:31, 34295 Küçükçekmece/İstanbul
Pazartesi-Cumartesi
08:30-18:30